III Niedziela w ciągu roku

Wizyta duszpasterskiej w naszej Parafii dobiega końca. Bóg zapłać za ofiary składane w czasie kolędy, które chcemy przeznaczyć na kontynuację remontu naszego kościoła parafialnego. Ostatnie odwiedziny będą:

Dzisiaj od godz. 14.00 – Wyspiańskiego 21 i Wyspiańskiego 21a oraz uzupełnienia

W poniedziałek 23.01 – godz. 15.00 – Wyspiańskiego 23, Wyspiańskiego 17

i we wtorek 24.01 – godz. 15.00 – Wyspiańskiego 11, Wyspiańskiego 15

Do skarbony św. Antoniego złożono w minionym tygodniu 988 złotych. Bóg zapłać.

Ze względu na kolędę w tym tygodniu kancelaria nie będzie czynna tylko we wtorek.

W czasie trwania wizyty duszpasterskiej spowiedź wieczorem w dni powszednie od 17.00 do 18.00 i w miarę potrzeby po wieczornej Mszy świętej.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się jutro, w poniedziałek do godz. 15.00 na placu przed Domem Katechetycznym.

Na kolędowanie przy szopce zaprasza KIK w środę 25 stycznia po Mszy wieczornej.

Katecheza dla dorosłych – Wady przeciwne cnocie religijności: niereligijność (kuszenie Pana Boga, krzywoprzysięstwo, świętokradztwo, symonia); odbędzie się w piątek 27 stycznia po Mszy wieczornej.

Pragniemy wspierać modlitwą wszystkie małżeństwa naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych modlimy się za małżeństwa styczniowe, a Mszę o godz. 16.00 ofiarujemy w ich intencji. W miesiącu styczniu modlimy się za rodziny naszej parafii i miasta we wtorki od 17.00 – zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę.

Ogólnopolskie, całonocne czuwanie na Jasnej Górze odbędzie się 1-2 lutego br.. Modlitwę będą prowadzić Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wyjazd z Tarnobrzega,  autokarem 1-ego lutego o godzinie 14.30. Szczegóły – na plakacie.

Na konferencję „Ukraina – między zbrodnią a moralnym odrodzeniem” zaprasza Instytut Teologiczny z Sandomierza wraz z Klubem Polonia Christiana w piątek 27 stycznia na godz. 18.00 do pomieszczeń Instytutu Teologicznego przy ul. Mariackiej 9 w Sandomierzu.