XVIII Niedziela zwykła

Msza święta Roczna za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych odprawiona zostanie jutro – w poniedziałek o 18.00. Przed Mszą Świętą – o 17.30 – różaniec za zmarłych.

We wtorek 8 sierpnia przypada uroczystość Świętego Ojca Dominika – założyciela naszego Zakonu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie Mszy Świętej o godzinie 12.00 – świętować będziemy tradycyjnie z Braćmi Mniejszymi Kapucynami z Rozwadowa.

W czasie wtorkowych adoracji w miesiącu sierpniu modlimy się za nauczycieli
i wychowawców, za pracowników oświaty oraz dzieci i młodzież w przededniu nowego roku szkolnego – zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę od godz. 17.00.

Rozpoczęliśmy czas przygotowania do 113 rocznicy koronacji Obrazu Matki Bożej Dzikowskiej. Nowennę do M.B. Dzikowskiej odmawiamy w środy o 11.30 przed Cudownym Obrazem. Zapraszamy serdecznie.

Różaniec Fatimski w setną rocznicę objawień odbędzie się w niedzielę, 13 lipca, o godz. 17.15. Po Mszy Świętej procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 2048 zł i 50 centów. Bóg zapłać.

Dzisiaj tj. w niedzielę 6 sierpnia oraz we wtorek 8 sierpnia zapraszamy na kiermasz książki przy naszym kościele. Szczególnie polecamy album „O chrześcijańskiej Europie dzieciom”. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na cele Biblioteki Klasztornej. Zachęcamy do korzystania z księgozbioru naszej biblioteki, która jest bardzo dobrze zaopatrzona. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Biblioteka mieści się w Domu Katechetycznym i jest czynna w środy od 17 do 18. Serdecznie zapraszamy.

Dzięki ofiarnej życzliwości naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej możemy kontynuować prace remontowe. Za wszystkich wspierających dzieło renowacji naszego kościoła będzie ofiarowana Msza Święta w przyszłą niedzielę
o godz. 12.30.