XXIV Niedziela zwykła

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg ostatnich naszych uroczystości rocznicy koronacji Obrazu MB Dzikowskiej i pikniku parafialnego oraz Jubileuszu Intronizacji NSPJ w naszej parafii i mieście. Wdzięczni jesteśmy za liczy udział wiernych w tych wydarzeniach i mamy nadzieję, że wszystkim Pan Bóg będzie błogosławił a Matka Najświętsza nasza Patronka roztoczy nad nami swą opiekę.

Dla spraw związanych z grobami na naszym cmentarzu parafialnym proboszcz będzie dostępny w kancelarii parafialnej w poniedziałki 18 i 25 września, oraz 2, 9, 16, 23 i 30 października w godzinach od 17.00 do 18.00.

 

Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach:

7 października wyruszą z naszego kościoła trzy pielgrzymki:

– piesza do Sulisławic Sanktuarium MB Bolesnej

– autokarowa Róż Różańcowych do Sanktuarium MB Pocieszenia w Bogorii

– w ramach inicjatywy „Różaniec do granic” autokarowa do Sanktuarium MB Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach przy granicy ukraińskiej

Szczegóły programu i koszty pielgrzymek można znaleźć na afiszach przed kościołem.

 

Nowennę do M. B. Dzikowskiej kontynuujemy w środy o 11.30. Zapraszamy serdecznie.

Katecheza dla dorosłych – Eschatologia; odbędzie się w piątek 22 września po Mszy wieczornej.

Pragniemy wspierać modlitwą wszystkie małżeństwa naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Zwracamy się z prośbą do obecnych tutaj wiernych, którzy zawarli sakrament małżeństwa we wrześniu, żeby zechcieli podejść do zakrystii i podać swoje imiona i staż małżeński. W przyszłą niedzielę, na wszystkich Mszach Świętych będziemy się za nich modlić, a Mszę o godz. 18.00 ofiarujemy w ich intencji.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 1013 zł i 3 euro. Bóg zapłać.