Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy i Różańcu o 16.00.

Nowennę do M. B. Dzikowskiej kontynuujemy w środy o 11.30. Zapraszamy serdecznie.

Katecheza dla dorosłych – Eschatologia wg. Katechizmu Kościoła Katolickiego; odbędzie się w piątek 12 stycznia po Mszy wieczornej.

Różaniec Fatimski 13 stycznia w sobotę o 17.15. Zapraszamy.

Modlitewne czuwanie w Kaplicy Wieczystej Adoracji na Serbinowie prowadzone przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z naszej parafii odbędzie się z 13 na 14 stycznia. Początek adoracji  w sobotę o godzinie 21.00,   Msza Święta o  22.30

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 roku w małym kościele, bezpośrednio po Mszach Świętych o 10.30 oraz 11.00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 21 stycznia po Mszy o godzinie 11.00. Na Przegląd Kolęd i Pastorałek wszystkie Dzieci serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy naszej parafii.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 826 zł. Bóg zapłać.

Koncert Kolęd i pieśni żeglarskich w ramach VII Żeglarskiej Kolędy odbędzie się w niedzielę 7 stycznia o godz. 19.00 w kościele Chrystusa Króla. Serdecznie zapraszają organizatorzy koncertu.

Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii.

Ze względu na kolędę kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, piątki i soboty w godzinach przedpołudniowych.

Ofiary składane w czasie kolędy chcemy przeznaczyć na kontynuację remontu naszego kościoła parafialnego. Szczegółowy plan kolędy można znaleźć przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Dzień wcześniej odwiedzą Was ministranci zapowiadając wizytę. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godziny 15.00 natomiast w soboty, niedziele i uroczystości od godziny 14.00.

Dzisiaj odwiedzimy mieszkańców:

7 I, niedziela – Kościuszki 31, Mickiewicza 5, Mickiewicza – domy jednorodzinne

następnie

8 I, poniedziałek – Moniuszki 16, Moniuszki 18, Piłsudskiego 2, Piłsudskiego 4, Piłsudskiego 6, Piłsudskiego 22a

9 I, wtorek – Mickiewicza 1, Mickiewicza 5A, Mickiewicza 5B, Mickiewicza 16

10 I, środa – Głowackiego 33, Mickiewicza 11, Wyspiańskiego 2

11 I, czwartek – Wyspiańskiego 4, Wyspiańskiego 6

12 I, piątek – Wyspiańskiego 8, Wyspiańskiego 14

13 I, sobota – kolędę rozpoczniemy o godz. 10.00 – Wałowa, Nadole, Sandomierska,  Skrajna, Jachowicza, Jasińskiego, Przy Zalewie, Głowackiego – kamienice, Sienkiewicza – kamienice, Lilien, Szkolna, Szeroka – kamienice, Dominikańska, Szeroka 11, Kościuszki – domy jednorodzinne

14 I, niedziela – Wyspiańskiego 18, Wyspiańskiego 18A