II Niedziela zwykła

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie/odbył się dzisiaj w Małym Kościele, bezpośrednio po Mszach Świętych o 10.30 oraz 11.00. Na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród 21 stycznia po Mszy o godzinie 11.00 serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy naszej parafii.

Nowennę do M. B. Dzikowskiej kontynuujemy w środy o 11.30. Zapraszamy serdecznie.

Na wspólne śpiewanie kolęd razem z młodzieżą z naszej scholi, które będzie 18 stycznia w czwartek po Mszy wieczornej – zapraszamy serdecznie.

Katecheza dla dorosłych – Pneumatologia wg. Katechizmu Kościoła Katolickiego; odbędzie się w piątek 19 stycznia po Mszy wieczornej.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 1219 zł 1 pens. Bóg zapłać.

Jak widać rozpoczęliśmy prace renowacyjne wnętrza naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy pomagali ekipie cieśli w budowie rusztowania. Prace przy rusztowaniu będą kontynuowane jeszcze w poniedziałek i wtorek – zapraszamy serdecznie i prosimy o pomoc, żeby jak najlepiej wykorzystać czas fachowców. W dni powszednie, ze względu na budowę rusztowania Msze Święte będą sprawowane w Małym Kościele.

Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii.

Ze względu na kolędę kancelaria parafialna jest czynna tylko w poniedziałki, piątki i soboty w godzinach przedpołudniowych.

Ofiary składane w czasie kolędy chcemy przeznaczyć na kontynuację remontu naszego kościoła parafialnego. Szczegółowy plan kolędy można znaleźć przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Dzień wcześniej odwiedzą Was ministranci zapowiadając wizytę. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godziny 15.00 natomiast w soboty, niedziele i uroczystości od godziny 14.00.

Dzisiaj odwiedzimy mieszkańców:

14 I, niedziela – Wyspiańskiego 18, Wyspiańskiego 18A

następnie

15 I, poniedziałek – Wyspiańskiego 20, Wyspiańskiego 24, Wyspiańskiego 7A

16 I, wtorek – Wyspiańskiego 22, Wyspiańskiego 21, Wyspiańskiego 21 A

17 I, środa – Wyspiańskiego 23, Wyspiańskiego 17

18 I, czwartek – Wyspiańskiego 7, Wyspiańskiego 11

19 I, piątek – Wyspiańskiego 15, Dekutowskiego 24

20 I, sobota – Dekutowskiego 26, Dekutowskiego 26A, Dekutowskiego 22, Dekutowskiego 11

21 I, niedziela – Dekutowskiego 15, Dekutowskiego 16

 

Spotkanie opłatkowe grupy pielgrzymkowej św. Barbary odbędzie się dzisiaj o 15.00 w kościele św. Barbary.

Msza Święta i nabożeństwo ekumeniczne pod przewodnictwem bp Krzysztofa Nitkiewicza odbędzie się 22 stycznia o godz. 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Dzikowie.