IV Niedziela zwykła

Pragniemy wspierać modlitwą wszystkie małżeństwa naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych modlimy się za nich, a Mszę o godz. 16.00 ofiarujemy w ich intencji.

Nowennę do M. B. Dzikowskiej kontynuujemy w środy o 11.30 a codzienny Różaniec o 17.15. Zapraszamy serdecznie.

W czwartek w godzinach przedpołudniowych, odwiedzimy chorych parafian. Natomiast Adoracja Wspólnoty Krwi Chrystusa rozpocznie się o 16.45.

W pierwszy piątek spowiadamy 6.30-8.30, 11.30-12.30 oraz 16.30-18.30. Zachęcamy do praktykowania nabożeństwa pierwszych piątków, które polega na przyjęciu Komunii świętej wynagradzającej. 2 lutego w święto Ofiarowania Pańskiego zwane również MB Gromnicznej dodatkowa Msza dla dzieci o 17.00 w Małym Kościele.

Katecheza dla dorosłych – Pneumatologia wg. Katechizmu Kościoła Katolickiego; odbędzie się w piątek 2 lutego po Mszy wieczornej.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające rozpocznie się o godz. 11.00.

Spotkanie Fraternii III Zakonu odbędzie się w Kościele Męki Pańskiej w sobotę o godz. 14.00.

Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy o 16.00

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 9599 zł. Bóg zapłać.

Zbiórka elektroodpadów w naszej parafii trwać będzie do 1 lutego. Zebrane elektryczne odpady zostaną przekazane jako wsparcie przy zakupie nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Rzeczy można składać do skrzynek przed Domem Katechetycznym.

Nowy numer kwartalnika Orędzie Miłosierdzia Bożego jest dostępny przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Ofiary tam składane są przeznaczone na pokrycie kosztów związanych wydawnictwem.

Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę w Waszych domach. Bóg zapłać za Wasze zainteresowanie sprawami naszego kościoła i jego remontu. Mamy nadzieję, że Wasze ofiary składane w czasie kolędy przyczynią się do przywrócenia piękna i blasku kościoła. Serdecznie dziękujemy parafianom, którzy pomagali w budowie rusztowania. Dzięki temu mogą ruszyć prace remontowe. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.