I Niedziela Wielkanocna

Mszę świętą za poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych odprawimy w Poniedziałek Wielkanocny, 2 kwietnia o godz. 1600. Po Mszy odmówimy różaniec za zmarłych.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie w środę po Mszy wieczornej.

Adoracja Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek – 5 kwietnia od godziny 16.45.

W pierwszy piątek, 6 kwietnia spowiadamy: rano od 630 do 830, w południe od 1130 do 1230 oraz po południu od 1700 do 1830.

Katecheza dla dorosłych – Pneumatologia wg. Katechizmu Kościoła Katolickiego; odbędzie się w piątek 6 kwietnia po Mszy wieczornej.

Pierwszo-sobotnie nabożeństwo wynagradzające rozpocznie się o 11.00.

Msza Święta dla Fraterni III Zakonu w sobotę o godz. 14.00.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego odmówimy Koronkę o 15.00.

Zmiana Tajemnic Różańcowych ze względu na Święta będzie w przyszłą niedzielę po Mszy i Różańcu o 16.00.

Gorąco zachęcamy do podjęcia szlachetnej inicjatywy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która polega na dziewięciomiesięcznej modlitwie za dziecko nienarodzone a zagrożone śmiercią. Błogosławieństwo dla angażujących się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego będzie udzielone w poniedziałek, 9 kwietnia – w dniu liturgicznego obchodu Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, które ze względu na Niedzielę Palmową przeniesione zostało na czas po Niedzieli Miłosierdzia Bożego. O więcej informacji prosimy pytać o. Marka.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 512 zł. Bóg zapłać.

Pragniemy poinformować, że 4 maja odbędzie się kanoniczna wizytacja naszej parafii, którą przeprowadzi bp Krzysztof Nitkiewicz ordynariusz naszej diecezji. Prosimy wszystkich parafian i przyjaciół Sanktuarium MB Dzikowskiej o modlitwę, żeby to wydarzenie w ramach jubileuszu dwusetlecia diecezji było dla nas umocnieniem w wierze i życiu łaską Bożą.

Pragniemy jeszcze podziękować parafianom za pomoc w sprzątaniu i przygotowaniu kościoła na parafialną spowiedź i Święta. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przedświąteczne przygotowanie naszego kościoła oraz zaangażowanym w przebieg celebracji liturgicznych. Bóg zapłać.