XIV Niedziela Zwykła

Na nowennę do M. B. Dzikowskiej zapraszamy w środy o 11.30 i modlimy się według złożonych intencji czcicieli Matki Bożej.

Różaniec Fatimski odmówimy w piątek, 13 czerwca, o godz. 17.15. Po Mszy Świętej procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Katecheza dla dorosłych – Lektura Ewangelii wg. św. Mateusza; odbędzie się w piątek
13 lipca po procesji maryjnej.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 825 zł i 10 euro. Bóg zapłać.

Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin przypomina, że w Diecezji Sandomierskiej 13 lipca każdego roku obchodzimy Dzień Męża i Żony. W naszym kościele tego dnia będziemy Różańcem Fatimskim przepraszać za grzechy w naszych rodzinach i prosić o wzajemną pełną ciepła i życzliwości miłość między małżonkami naszej parafii, z naszych rodzin oraz przyjaciół sanktuarium MB Dzikowskiej.

W ramach 200-lecia diecezji sandomierskiej obchodzić będziemy jubileusz grup apostolskich w sobotę, 14 lipca w Sandomierzu w kościele św. Michała. Zapraszamy na świętowanie Koła Żywego Różańca, grupy modlitewne Ojca Pio, wspólnoty i ruchy Intronizacyjne, wspólnoty Neokatechumenalne i Odnowy w Duchu Świętym oraz pozostałe grupy apostolskie.
Program spotkania:
Godz. 10.00 – Msza św. w kościele pw. św. Michała (kościół seminaryjny) pod przewodnictwem bp Stanisława Jamrozka, Delegata KEP ds. Ruchów Intronizacyjnych.
Po Mszy św. dalsza część spotkania w ogrodach seminaryjnych.

Jeśli będą w odpowiedniej liczbie z naszej parafii chętni do wspólnego wyjazdu na uroczystości jubileuszowe do Sandomierza, to zamówimy autokar dla przewiezienia chętnych. Prosimy do czwartku wpisywać się na listę w zakrystii.

Rozpoczęły się zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, można zapisać się w zakrystii. Szczegóły organizacyjne i koszty podane są w gablocie przed kościołem.