XVI Niedziela Zwykła

Na nowennę do M. B. Dzikowskiej zapraszamy w środy o 11.30 i modlimy się według złożonych intencji czcicieli Matki Bożej.

Poświęcenie pojazdów we wspomnienie św. Krzysztofa, 25 lipca w środę, będzie po każdej Mszy Świętej.

Katecheza dla dorosłych – Lektura Ewangelii wg. św. Mateusza; odbędzie się w piątek 28 lipca po Mszy wieczornej.

Nabożeństwo do św. Jana Pawła II, 22 lipca w niedzielę będzie połączone z Różańcem o 17.15.

Pragniemy wspierać modlitwą wszystkie małżeństwa naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Zwracamy się z prośbą do obecnych tutaj wiernych, którzy zawarli sakrament małżeństwa w lipcu, żeby zechcieli podejść do zakrystii i podać swoje imiona i staż małżeński. W niedzielę 29 lipca, na wszystkich Mszach Świętych będziemy się za nich modlić, a Mszę o godz. 18.00 ofiarujemy w ich intencji.

Rozpoczęły się zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, można zapisać się w zakrystii. Szczegóły organizacyjne i koszty podane są w gablocie przed kościołem.

Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki 2018/2019. Słuchaczami Studium mogą być: młodzież z ukończoną szkołą średnią, studenci, małżonkowie i samotni, rodzice i wychowawcy, katecheci i nauczyciele, pracownicy służby zdrowia. Studium trwa dwa lata; zajęcia są od października do czerwca, odbywają się w soboty, dwa razy w miesiącu i są bezpłatne. Wszystkie szczegóły na plakacie w gablotce. Zgłoszenia do 10 września 2018r.

Kolejny numer pisma „Orędzie miłosierdzia” znajduje się przy Ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Ofiary złożone będą przeznaczone na pokrycie kosztów wydawania pisma.

W sobotę 4. sierpnia około godziny 19.00 spodziewamy się przybycia do naszej Parafii Pieszej Pielgrzymki Stalowa Wola – Jasna Góra. Jak co roku prosimy o zgłaszanie do zakrystii rodzin, które przyjmą pielgrzymów na nocleg.