IV Niedziela Zwykła

W dni powszednie od godz. 16.45 mamy możliwość praktykowania szczególnej modlitwy – adoracji Najświętszego Sakramentu. Z całą mocą trzeba podkreślić ścisły związek między naszą wiarą a naszym odniesieniem do Eucharystii – nasza wiara jest taka jak nasz stosunek do Najświętszego Sakramentu. Pilnie potrzeba, żebyśmy ożywili i pogłębili osobistą znajomość z Jezusem Chrystusem, naszym Bogiem i Zbawicielem. Gorąco zachęcamy do praktykowania adoracji prawdziwej, rzeczywistej i osobistej obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. We wtorki i pierwsze czwartki modlitwa adoracyjna prowadzona jest przez wspólnoty naszej parafii – Wspólnotę dla Intronizacji NSPJ i Wspólnotę Krwi Chrystusa.

Msza Roczna za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych będzie odprawiona w poniedziałek wieczorem, wcześniej o 17.15 odmówimy Różaniec za zmarłych.

Na nowennę do M. B. Dzikowskiej zapraszamy w środy o 11.30 i modlimy się według złożonych intencji czcicieli Matki Bożej.

Zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w pierwszą środę miesiąca po Mszy wieczornej.

Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pierwszoczwartkową adorację i Mszę Świętą. Modlitwa rozpocznie się o 16.45.

Katecheza dla dorosłych – Jezus z Nazaretu; odbędzie się w piątek 8 lutego po Mszy wieczornej.

Dla biednych do skarbony św. Antoniego w tym tygodniu złożono 1010 zł. Bóg zapłać.

Gazety – Niedziela, Gość niedzielny i Mały gość niedzielny – są do nabycia w zakrystii. Zapraszamy.

Walne zebranie członków Klubu Inteligencji Katolickiej przy naszej parafii odbędzie się
w najbliższą sobotę, 9 lutego o godz. 13.00 w sali Poradni Rodzinnej. Zapraszamy.