IV Niedziela Wielkiego Postu

Pragniemy wspierać modlitwą wszystkie małżeństwa naszych parafian i przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych modlimy się za małżeństwa a w szczególności zawarte w marcu, Mszę o godz. 16.00 ofiarujemy w ich intencji.

W czasie Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale w niedziele po Mszy o 16.00 i środy o 17.15, natomiast Droga Krzyżowa będzie w piątki po Mszy o 8.00 i 18.00 oraz o 17.15 dla dzieci.

Na nowennę do M. B. Dzikowskiej zapraszamy w środę o 11.30 i modlimy się według złożonych intencji czcicieli Matki Bożej.

Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na pierwszoczwartkową adorację i Mszę Świętą. Modlitwa rozpocznie się o 16.45.

W pierwszy piątek spowiadamy 6.30-8.30, 11.30-12.30, 17.00-18.30 oraz dzieci od 16.30 i udzielimy Komunii świętej o 17.10 – przed Drogą Krzyżową dla dzieci i nabożeństwem pierwszopiątkowym. Zachęcamy do praktykowania nabożeństwa pierwszych piątków, które polega na przyjęciu Komunii świętej wynagradzającej.

Katecheza dla dorosłych – Jezus z Nazaretu; odbędzie się w piątek 5 kwietnia po Drodze Krzyżowej.

Pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające rozpocznie się o godz. 11.00.

Przygotowujemy się do Parafialnego Kongresu Eucharystycznego, który odbędzie się w czerwcu bieżącego roku. Na spotkaniu z przedstawicielami grup duszpasterskich, podjęliśmy decyzję o nieustannej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czasie Kongresu. Lista osób lub małżeństw, które pragną czuwać w dzień lub w nocy oraz grup duszpasterskich, które pragną prowadzić adoracje jest dostępna w zakrystii. Zapraszamy żeby się wpisywać.

Spowiedź w naszym dekanacie będzie według porządku podanego w gablocie przed kościołem. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Nasze wsparcie dla misjonarzy w Afryce złożone do puszki św. Antoniego wyniosło 2050 zł. Bóg zapłać.

Baranki wielkanocne są do nabycia w zakrystii. Zapraszamy.

Dzisiaj przed naszym kościołem Państwo Władysława i Ryszard Koper kwestują na rzecz kosztownego leczenia ich syna Krzysztofa.

Gazety – Niedziela, Gość niedzielny i Mały gość niedzielny – są do nabycia na stoliku na końcu ławek w kościele. Zapraszamy.

Rodziców, którzy przewidują, że w ciągu roku będą prosić o chrzest dla swojego dziecka oraz osoby, które przewidują, że będą proszone o bycie chrzestnymi zapraszamy na katechezę dzisiaj o godz. 12.30 w sali Poradni Rodzinnej.

Zapraszamy do naszej Biblioteki Klasztornej, która mieści się w Domu Katechetycznym i jest czynna w środy w godz. od 15.30 do 18.00. Zachęcamy do korzystania z jej księgozbioru.