1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we wczorajszym nabożeństwie fatimskim i modlili się oraz pokutowali w intencji całej naszej wspólnoty.

2. Dzisiejsza taca – jest 2. niedziela miesiąca – będzie przeznaczona na remonty naszego kościoła. W ostatnim czasie w kościele zostały odnowione żyrandole. Dziękujemy za hojność. Prosimy o dalsze wspieranie kolejnych prac remontowych.

3. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o godzinie 17.30.

4. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego (dla ubogich) złożono 1445 zł. Bóg zapłać!

5. Zachęcamy do udziału w katechezach biblijnych, prowadzonych przez o. dr. Janusza M. Andrzejewskiego, które odbywają się w piątki po wieczornej mszy św.

6. Zachęcamy do udziału w Dominikańskiej Pieszej Pielgrzymce z Krakowa na Jasną Górę oraz w pieszej pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Szczegółowe informacje dotyczące tych przedsięwzięć znajdują się na plakatach, które są udostępnione na tablicy przed kościołem.

7. Odświeżamy stronę internetową klasztoru. Założyliśmy klasztorne konto na Facebooku. Na tych platformach będziemy umieszczać ważne i aktualne informacje. Zachęcamy do spotykania się z nami także w ten wirtualny sposób. Zachęcamy też do polubienia naszego facebook’owego konta.

8. Życzymy wam wszystkiego, co najlepsze. Niech Pani nasza Dzikowska ma Was w swojej opiece!