1. Dziękujemy wam za wsparcie i udział we mszy świętej – świadectwo waszej wiary. Dziękujemy wam za ofiary złożone na dzisiejszą tacę – przeznaczoną na pokrycie kosztów remontów kościoła i klasztoru. W ostatnich dniach pomalowane zostało wnętrze „małego kościoła”.

2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o godzinie 17.30.

3. We czwartek obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto patronalne naszej parafii. Można uzyskać tego dnia odpust zupełny. Zapraszamy do udziału we mszach świętych i naszej radości.

4. W sobotę obchodzić będziemy święto św. Jacka, pierwszego polskiego dominikanina. Tego dnia msze św. będą odprawione wg porządku powszedniego. W ich trakcie będziemy święcić kłosy zbóż oraz (na mszy południowej) będziemy błogosławić dzieci.

5. We czwartek będą miały miejsce w dzikowskim parku tarnobrzeskie dożynki. Odprawimy tam dodatkową mszę św. o godzinie 14:00. Będzie to okazja do wyrażenia wdzięczności za to, co mamy. Zapraszamy.

6. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego (dla ubogich) złożono 1313 zł. Bóg zapłać!

7. Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz fundacja „sos życie” zaprasza na profilaktyczne badania cytologiczne i mammograficzne w dniach od 9. do 13. sierpnia na pl. Bartosza Głowackiego. Badania cytologiczne są bezpłatne dla kobiet w wieku od 25 do 59 lat, a badania mammograficzne są bezpłatne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat.

8. Wkrótce odbędą się wybory do Rady Seniorów naszego miasta. Zainteresowane osoby znajdą więcej informacji na ten temat w Urzędzie Miasta.

9. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego. Niech Wniebowzięta nasza Matka was także do spełnienia życia oraz do domu w niebie prowadzi!