1. Dziękujemy wam za wsparcie duchowe i materialne. Dobrze wiedzieć, że jesteśmy razem.

2. Epidemia COVID-19 ciągle trwa. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust maskami ochronnymi – gdy przebywamy w miejscach publicznych np. w kościele oraz o przestrzeganiu reguł higienicznych.

3. Spowiadamy w spowiednicy w zwyczajnych godzinach. Prosimy przychodzić na początek dyżuru.

4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy o 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się codziennie o godzinie 17.00.

5. Ks. Bp Krzysztof Nitkiewicz udzieli sakramentu bierzmowania naszym parafianom 27 czerwca br. Spotkanie kandydatów do przyjęcia tego sakramentu będzie miało miejsce w najbliższy poniedziałek (jutro) o godzinie 18.00 w „Małym Kościele”.

6. We czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Głównym celebransem mszy św. o godzinie 9.30 będzie o. Mateusz Przytulski OP, który rozpocznie życie i pracę w naszym klasztorze – będzie to jego msza św. prymicyjna. Po mszy św. wyruszymy w procesji eucharystycznej wokół kościoła. Po procesji natomiast wyruszymy samochodem z Najświętszym Sakramentem, aby pobłogosławić wszystkie domy naszej parafii. Pozostałe msze św. w to święto będą odprawione o godzinie 7.30, 12.30, 18.00 i 19.30. Zachęcamy do udziału w procesjach, które będą odprawiane w kolejne dni Oktawy Bożego Ciała po wieczornych mszach św.

7. Chorych naszej parafii odwiedzimy w najbliższy piątek. Przed odwiedzinami telefonicznie zweryfikujemy wolę i gotowość przyjęcia duszpasterza.

8. W najbliższą sobotę – 13. czerwca przed mszą mszą św. o godzinie 18.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.

9. Zapraszamy do udziału w kursie przedmałżeńskim, którego najnowsza edycja rozpocznie się 13 czerwca. Więcej informacji na stronie internetowej naszego klasztoru.

10. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 878 zł. Bóg zapłać!

11. Życzymy Wam pokoju serca, nadziei i radości! Szczęść Boże!