1. Dziękujemy wam za życzliwość i wszechstronne wsparcie naszej działalności. Taca zbierana za tydzień będzie przeznaczona na remonty naszego kościoła i klasztoru.

2. Ze względu na ciągle trwającą epidemię przypominamy o obowiązku stosowania się do poleceń służb medycznych i porządkowych, w szczególny sposób: o obowiązku zakrywania nosa i ust maskami ochronnymi, gdy przebywamy w kościele.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się codziennie o godzinie 17.00. Różaniec święty rozpoczyna się o 17.30. Kościół jest otwarty cały dzień. Zachęcamy do udziału w sakramentach, nabożeństwach oraz do modlitwy w naszym sanktuarium.

4. Zachęcamy do udziału w koncertach, które odbędą się w ramach XXVIII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Więcej informacji na plakatach.

5. Polecamy Państwa uwadze najnowszą edycję warsztatów Mysterium fascinans, poświęconą architekturze sakralnej. Są one organizowane przez nasz, Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Więcej informacji na stronie internetowej tej instytucji.

6. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 1622 zł i 6 $. Bóg zapłać!

7. Życzymy Wam tego, abyście cieszyli się wakacjami: odetchnęli, w Bogu odpoczęli. Pozdrawiamy szczególnie ciepło tych, kórzy odwiedzają naszą wspólnotę i nasze miasto. Szczęść Boże!