1. Dziękujemy wam za życzliwość, zaufanie i modlitwę. Dzisiaj zebrana taca zbierana będzie przeznaczona na remonty naszego kościoła i klasztoru.

2. Ze względu na ciągle trwającą epidemię przypominamy o obowiązku stosowania się do poleceń służb medycznych i porządkowych, w szczególny sposób: o obowiązku zakrywania nosa i ust maskami ochronnymi, gdy przebywamy w kościele.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczyna się codziennie o godzinie 17.00. Różaniec święty rozpoczyna się o 17.30. Kościół jest otwarty cały dzień. Zachęcamy do udziału w sakramentach, nabożeństwach oraz do modlitwy w naszym sanktuarium.

4. W najbliższy poniedziałek, 13 lipca przed i po mszy świętej wieczornej będzie miało miejsce nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy.

5. Kancelaria parafialna będzie otwarta we wtorek od godziny 17.00 do 18.00 oraz w sobotę od godziny 8.30 do 9.30

6. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 639 zł. Bóg zapłać!

7. Piesza Pielgrzymka do Częstochowy, z racji pandemii, odbędzie się w formie „sztafetowej” tzn. każdego dnia inna grupa dojeżdża na szlak i pielgrzymuje do tronu Matki Bożej. Grupa św. Barbary będzie pielgrzymować 10 sierpnia ze Szczekocin do Dąbrowna. Pielgrzymi zostaną przewiezieni z Tarnobrzega na wyznaczony etap i po zakończeniu wrócą autokarem do domu. Chętni do pielgrzymowania w takiej formule proszeni są o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej i zapisanie się w parafii św. Barbary w dniu 2 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00.

8. Życzymy Wam tego, abyście cieszyli się wakacjami: odetchnęli, w Bogu odpoczęli. Pozdrawiamy szczególnie ciepło tych, którzy odwiedzają naszą wspólnotę i nasze miasto. Szczęść Boże!