1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny (i modlitewny) czas Bożego Narodzenia. Dziękujemy Wam za udział w bożonarodzeniowych celebracjach, akcjach charytatywnych, a zwłaszcza w spotkaniach kolędowych, które miały miejsce w naszym kościele i Waszych domach. Dziękujemy za finansowe wspieranie naszej działalności. Dziękujemy za dzisiaj złożone ofiary na remonty naszego kościoła i klasztoru.

2. We czwartek, 13 stycznia, o godz. 17.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy.

3. W najbliższą niedzielę, 16 stycznia, przed naszym kościołem będzie można nabyć książkę pt.: „Blisko Boga i Ludzi”. Są to wspomnienia oraz świadectwa o księdzu Michale Józefczyku zredagowane przez p. Dorotę Kozioł. Ta publikacja kosztuje 15 zł.

4. Zachęcamy też do kupna płyty – cegiełki na budowę hospicjum w Miechocinie pt. „Miejskie Kolędowanie”, która została przygotowana przez Tarnobrzeski Dom Kultury oraz tarnobrzeskie parafie. Jest ona dostępna w zakrystii.

5. Zachęcamy do udziału w katechezach dla dorosłych, a także do skorzystania z oferty naszej biblioteki parafialnej.

6. Prosimy o skrupulatne przestrzeganie zasad sanitarnych.

7. Szczęść Boże!