1. Dziękujemy Wam za budujące: modlitwę i życzliwość. Dzisiaj o godzinie 16.30 nastąpi zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo Gorzkich Żali. Zapraszamy!

2. Osoby, które są gotowe przyjąć pod swój dach ludzi poszukujących schronienia w wyniku inwazji na Ukrainę, ciągle mogą zgłaszać się w zakrystii.

3. Na stronie internetowej naszego zakonu oraz na plakatach, które znajdują się przed kościołem, są podane informacje o zbiórkach i inicjatywach, organizowanych przez nasz zakon, aby pomóc uchodźcom i ludziom, którzy pozostali w Ukrainie.

4. Razem z Caritas Polska zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Ukrainy”. O tej inicjatywie można uzyskać więcej informacji na stronie internetowej Caritasu: www.caritas.pl/paczkadlaukrainy.

5. W poniedziałek msza św. wieczorna będzie odprawiona za zmarłych, jako „msza św. roczna”.

6. W najbliższy czwartek – pierwszy czwartek miesiąca – odwiedzimy chorych naszej parafii.

7. Natomiast w piątek, nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą celebrowane o godzinie 8.30 oraz o godzinie 17.00.

8. W sobotę w naszym kościele będzie dzień spowiedzi wielkanocnej. Spowiadać będziemy od g. 9.00 do g. 12.00 oraz od. g. 16.00 do g. 18.00. Od poniedziałku do piątku wieczorne dyżury spowiedzi będą się rozpoczynać o g. 17.00.

9. W sobotę o godzinie 10.00 w „Małym Kościele” odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.

10. Także w sobotę zapraszamy na kolejny wykład pt: „Niepobożne utwory #2” w ramach Studium Filozofii i Teologii, które poprowadzi dr Mateusz Krawczyk – biblista i wykładowca z Warszawy. Zapisy na naszej stronie oraz w zakrystii.

11. W najbliższą niedzielę celebrować będziemy Niedzielę Palmową. Msza św. o g. 12.30 rozpocznie się przed „Małym Kościołem” uroczystą procesją. Tego dnia obchodzić będziemy Diecezjalny Dzień Młodych. Jako że będzie to druga niedziela miesiąca, taca zbierana tego dnia będzie przeznaczona na remonty naszego kościoła.

12. Od Niedzieli Palmowej rozpoczniemy odprawiać msze św. o g. 16.00 w języku ukraińskim. Prosimy o przekazanie tej informacji osobom posługującym się tym językiem.

13. Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu.

14. W zakrystii można nabyć „Baranki Wielkanocne” Caritasu.

15. Paczki świąteczne dla potrzebujących będą wydawane 16 kwietnia 2022 od g. 15.00 do g. 16.30.

16. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 1497 zł. Bóg zapłać!

17. Szczęść Boże!