1. Dziękujemy Wam za waszą modlitwę i życzliwość. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i do zainteresowania katechezami biblijnymi o. Janusza oraz spotkaniami grupy biblijnej, którą opiekuje się o. Mikołaj. Więcej informacji u opiekunów oraz na stronie internetowej.

2. Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się msza św. w języku ukraińskim, a o godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe połączone ze zmianą tajemnic Żywego Różańca oraz nabożeństwem majowym. Zapraszamy!

3. W poniedziałek będzie odprawiona dodatkowa msza św. o g. 10.00 połączona z nadaniem imienia i sztandaru batalionowi z Niska. Natomiast wieczorna msza św. będzie odprawiona za zmarłych jako tzw. „msza św. roczna”.

4. We wtorek – uroczystość Matki Bożej Królowej Polski msze św. będą odprawione wg porządku niedzielnego. Msza św. o g. 9.30 będzie odprawiona w intencji Ojczyzny. Zapraszamy.

5. We środę w naszej parafii rozpoczną się obchody kongresu Eucharystycznego. Ok. g. 17.00 przybędzie do naszego kościoła procesja eucharystyczna z parafii serbinowskiej. Zostaną odmówione tajemnice światła różańca świętego. O godzinie 17.30 rozpoczną się uroczyste nieszpory o Najświętszej Eucharystii, a o godzinie 18.00 zostanie odprawiona msza św. O godzinie 19.00 będzie można wysłuchać ciekawej konferencji o kulcie eucharystycznym oraz rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. W zakrystii można się zapisywać godziny adoracji.

6. We czwartek – pierwszy czwartek maja, przedpołudniem odwiedzimy chorych, a o g. 17.00 odśpiewamy nieszpory o Najświętszym Sakramencie. Po nich wyruszymy w krótkiej procesji na rynek naszego miasta, aby przyjąć uroczyste błogosławieństwo. O g. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta msza św. kończąca Kongres w naszym mieście i dekanacie.

7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Wieczorem spowiedź święta rozpocznie się o g. 17.00.

8. Informujemy, że w niedzielę 15 maja rozpoczną się w naszej społeczności Misje Św. przed jubileuszem stulecia naszej parafii. Ich plan zostanie przedstawiony za tydzień.

9. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 1505 zł. Bóg zapłać!

10. Szczęść Boże!