1. Dziękujemy Wam za waszą modlitwę o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, a także za życzliwość. Cieszymy się z Waszej obecności, liczymy na wasze zaangażowanie.

2. Rozpoczęły się w naszej wspólnocie misje święte. Rok 2022 jest bowiem dla nas Rokiem Jubileuszowym – stulecia naszej parafii. Dziękujemy księdzu dr. Przemysławowi Sawie oraz jego współpracownikom za przybycie i chęć wprowadzenia nas w świąteczny czas Jubileuszu. Cieszymy się z ich obecności oraz prosimy o dary Ducha Świętego dla nich. Plan rekolekcji jest podany na plakatach oraz w mediach społecznościowych. Misje zakończą się w piątek po mszy św. o godzinie 18.00. Wszystkich z całego serca zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach.

3. Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się msza św. w języku ukraińskim, a o godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem majowym. Zapraszamy!

4. Dzisiaj podczas mszy św. o g. 11.00 dzieci naszej parafii po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we mszy św. Msze św. „Białego Tygodnia” będą odbywać od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 w „Małym Kościele”.

5. W poniedziałek zakończy się trzyletnia kadencja obecnego przeora naszego konwentu: o. Karola Wielgosza OP. W tym tygodniu przystąpimy do wyborów nowego przełożonego naszego klasztoru. Prosimy o modlitwę.

6. Zapraszamy na kolejny wykład pt.: Proch, pył, miłość i rozum. Dotyczący ksiąg: Hioba, Koheleta i in., który poprowadzi krakowski biblista, absolwent studiów biblijnych w Edynburgu oraz UJ Kamil Mańka. Wykład odbędzie się 21.05 (sobota) o godz. 10:00. Zapisy na stronie internetowej oraz w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

7. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 1287 zł i 8 dolarów. Bóg zapłać!