1. Dziękujemy Wam za życzliwość, wspieranie naszej działalności charytatywnej i modlitwę. Gratulujemy wszystkim, którzy niegdyś w maju zawarli związek małżeński: życzymy Wam radości z rodziny. Ksiądz Biskup zachęca nas do zaangażowania się w obchodzonym z inicjatywy Ojca Świętego tygodnia „Laudato Si” – poświęconego rozbudzaniu świadomości ekologicznej – troski o świat zleconej przez Boga naszym Prarodzicom w Raju..
  2. Dzisiaj msza św.  w języku ukraińskim będzie odprawiona o g. 16.00, a nabożeństwo maryjne rozpocznie się o g. 17.00
  3. We wtorek o godzinie 19.00 Ksiądz Biskup Krzysztof Nitkiewicz udzieli naszym młodym parafianom sakramentu bierzmowania. Prosimy Was o modlitwę o pogłębienie wiary za nich oraz ich bliskich. 
  4. W środę przed wieczorną mszą św. odbędzie się nabożeństwo do Miłosiernego Pana.
  5. We czwartek odwiedzimy chorych naszej parafii (niektórzy bracia tego dnia będą uczestniczyli w szkoleniu formacyjnym, zatem w inych dniach udadzą się do chorych, którzy są im powierzeni). Tego dnia w naszej katedrze o g. 17.30 będzie odprawiana uroczysta msza św. na zakończenie Synodu Diecezjalnego. Zachęcamy do udziału w tej celebracji bądź modlitwy podczas wieczornej mszy św. w naszym kościele.
  6. Zachęcamy do przyjęcia Eucharystii z racji pierwszego piątku. W piątek wieczorem spowiadać będziemy od godziny 17.00. 
  7. W roku Jubileuszu 800-lecia przybycia Dominikanów do Polski oraz 100-lecia naszej parafii zapraszamy na Jubileuszową pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium MB Różańcowej i bł. Sadoka i Braci Męczenników w Sandomierzu. Termin: 4 czerwca. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy!
  8. Zapraszamy na ostatnie zajęcia o Biblii pt.: Prorocy, które poprowadzi dr Krzysztof Napora, biblista, egzegeta i wykładowca na KUL. Zajęcia odbędą się w sobotę 11.06 o godz. 10:00. Zapisy drogą internetową oraz w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!
  9. Wieczorem w sobotę w uroczysty sposób obchodzić będziemy Wigilie Zesłania Ducha Św. O godzinie 19.00 rozpoczną się uroczyste nieszpory. Po nich będzie miało miejsce zakończenie nowenny do Ducha Św. O godzinie 20.00 zostanie odprawiona uroczysta msza św. wigilijna. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  10. Szczęść Boże!