1. Dziękujemy Wam za udział w Nowennie do Ducha Świętego, Wigilii dzisiejszej Uroczystości oraz wczorajszej pielgrzymce do Sandomierza.

2. Dzisiaj msza św. w języku ukraińskim będzie odprawiona o g. 16.00, natomiast nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o g. 17.00. Wtedy też zostanie dokonana zmiana tajemnic różańcowych.

3. W poniedziałek wieczorna msza św. zostanie odprawiona w intencji zmarłych, jako „Msza Św. Roczna”.

4. Zapraszamy na uroczystą mszę św. w intencji naszego miasta, która zostanie odprawiona we środę o godzinie 12.00.

5. Zapraszamy na ostatnie zajęcia o Biblii pt.: Prorocy, które poprowadzi dr Krzysztof Napora, biblista, egzegeta i wykładowca KUL. Zajęcia odbędą się w sobotę 11 czerwca o godz. 10.00. Zapisy drogą internetową oraz w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!

6. Bardzo serdecznie zapraszamy na wspaniały koncert z racji setnej rocznicy założenia naszej parafii. Zaprezentowane zostaną: „Gloria” Antonio Vivaldiego oraz utwory polskich kompozytorów do słów św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00 w naszym kościele. Więcej informacji w mediach społecznościowych klasztoru oraz na plakatach. Wstęp wolny.

7. Z racji jubileuszowego koncertu, w najbliższą sobotę msza św. o godzinie 18.00 odbędzie się w „Małym Kościele”.

8. W najbliższą niedzielę o 12.30 zostanie odprawiona uroczysta msza św. z racji jubileuszu naszej parafii. Głównym celebransem będzie ks. abp Adam Szal, Metropolita Przemyski, następca św. Józefa Sebastiana Pelczara, który przed stu laty przy dominikańskim klasztorze ustanowił niezależną ekspozyturę duszpasterską w Tarnobrzegu. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w tym naszym dziękczynieniu – tej naszej radości. Program innych jubileuszowych wydarzeń zostanie przedstawiony na specjalnych ulotkach.

9. Szczęść Boże!