1. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wczorajszego koncertu i dzisiejszej uroczystej liturgii. Zachęcamy do udziału w innych wydarzeniach związanych ze stuleciem naszej parafii. Mamy nadzieję, że ta modlitwa, praca, marzenia, spotkania zaowocują powstanie trwałych form misyjnego zaangażowania naszej społeczności.
  2. Dzisiaj o godzinie 16.00 zostanie odprawiona ostatnia w tym sezonie duszpasterskim msza św. w języku ukraińskim. Nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o g. 17.00.
  3. W poniedziałek, 13 czerwca o godzinie 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.
  4. We czwartek, 16 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość Bożego Ciała. Bardzo serdecznie zachęcamy Was do udziału w świątecznej procesji. Rozpocznie się ona mszą św. w kościele parafialnym na Serbinowie, która będzie odprawiona o godzinie 10.00, a w której przejdziemy do naszego kościoła, gdzie zakończy się ona mszą świętą, celebrowaną około godziny 12.30. Tego dnia, inne msze św. w naszym kościele będą odprawione o godzinie 7.30, 9.00, 18.00 i 19.30. O godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe.
  5. Organizujemy wyprawę na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”, który odbędzie się w czwartek, w uroczystość Bożego Ciała, w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Wyjazd będzie miał miejsce przy rondzie spinającym ul. Sandomierską z ul. Dominikańską o godz. 16.00, natomiast powrót nastąpi w tym samym miejscu ok. g. 23.00. Koszt: 25 zł. Zapisy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!
  6. W czasie oktawy Bożego Ciała, procesje eucharystyczne odbywać się będą po zakończeniu wieczornych mszy św. W ostatni dzień oktawy, 23 czerwca, udzielimy specjalnego, tradycyjnego błogosławieństwa dzieciom. Z tego powodu, tego właśnie dnia obchodzić będziemy rocznicę przyjęcia I Komunii św. przez dzieci naszej parafii.
  7. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach kulminacyjnego tygodnia Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego. Terminy i opis wydarzeń można znaleźć na plakatach oraz w mediach społecznościowych naszej diecezji.
  8.  Program innych etapów naszego jubileuszu zostanie przedstawiony na specjalnych ulotkach.
  9. Szczęść Boże!