1. Dziękujemy Wam za życzliwość i hojność. 
  2. Dzisiaj przedstawiciele fundacji „Z serca do serca” kwestują przed kościołem na rzecz budowy domu dziecka w Ugandzie. Zachęcamy do życzliwości.
  3. Dzisiaj także przedstawiciele wydawnictwa „Dom Słowa” promują wydaną przez siebie książkę ks. Krzysztofa Grzywocza (znakomitego przewodnika duchowego, psychoterapeuty i rekolekcjonisty) pt. Wybrane na drogę”. Polecamy.
  4. Zbiórka ministrancka w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów. Równie serdecznie zapraszamy dorosłych mężczyzn, do włączenia się do Służby Liturgicznej w naszej parafii. Więcej szczegółów oraz zgłoszenia chętnych u o. Mikołaja i o. Wojciecha Banasia.
  5. Natomiast tych, którzy chcieliby się podjąć służby ludziom jako nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej prosimy o kontakt z o. Proboszczem.
  6. W sobotę, 24 września w sali duszpasterstwa młodzieży, od g. 10.00 do g. 11.00, młodzież klas VI będzie mogła się zapisać na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. We wtorek, 27 września odbędzie się sesja naukowa poświęcona tarnobrzeskim dominikanom oraz naszej parafii. Informacje na plakatach i w mediach społecznościowych klasztoru. Zapraszamy.
  8. Przygotowanie rodzin przed przyjęciem przez dzieci I Komunii Św. rozpocznie się w pierwszą sobotę października, 1 października, w dużej sali domu duszpasterskiego o godzinie 10.00.
  9. Wkrótce ruszą serie wykładów oraz katechez dla dorosłych naszej dominikańskiej Szkoły Filozofii i Teologii. Zachęcamy do pogłębiania swojej znajomości Ewangelii i tradycji i nauki Kościoła. Więcej informacji wkrótce.
  10. Oaza Rodzin zaprasza na pielgrzymkę na Jasna Górę, która będzie miała miejsce 25 września. Informacje i zapisy u Pana Bogusława Karbowniczka.
  11. Szczęść Boże.