1. Dziękujemy Wam za życzliwość i modlitwę. Dzisiaj parafia Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie – wywodząca się z naszej parafii obchodzi pięćdziesięciolecie istnienia. Gratulujemy! Także dzisiaj przed kościołem odbywa się kiermasz książek religijnych.
  2. Zachęcamy do rozważania tajemnic Różańca Św., zwłaszcza podczas nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele są one odprawiane w dni powszednie o g. 17.30, a w niedziele – o g. 17.00.
  3. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, powierzając nam imiona bliskich na kartach wypominkowych. W intencji zmarłych poleconych naszej pamięci będziemy się modlić przez cały rok w ramach „mszy św. rocznych” oraz podczas listopadowych nabożeństw różańcowych. Prosimy, aby te karty składać w przeznaczonej na to skarbonie lub w zakrystii. Bardzo prosimy, aby ich nie wrzucać do koszyka podczas zbierania tacy.
  4.  We środę, 26 października rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok 2023. Będziemy na Was czekać od godziny 9.00 do godziny 10.30 w domu duszpasterskim/katechetycznym. Jednocześnie przypominamy, że nie ma możliwości rezerwacji terminu Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.
  5. W sprawie intencji gregoriańskich na przyszły rok prosimy o kontakt z o. Mikołajem, najlepiej osobiście lub poprzez e-mail. O. Mikołaj również będzie przyjmował te intencje w najbliższą środę od 9:00 do 10:30 oraz w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30.
  6. W piątek, 28 października, od godz. 16.00 do godz 17.00 będą wydawane paczki żywnościowe zakupione z „Puszki św. Antoniego”.
  7. Zapraszamy dorosłych mężczyzn do zaangażowania się w życie naszej społeczności w ramach Liturgicznej Służby Ołtarza oraz/lub grupie nadzwyczajnych szafarzy Komunii Św.
  8. Redagujemy nowy regulamin cmentarza. Prosimy, aby do chwili ukończenia tych prac, nie przychodzić do kancelarii w celu odnowienia prawa do dysponowania grobem, a wszelkie inne sprawy związane z troską o cmentarz poruszać w czasie dyżuru w kancelarii proboszcza naszej parafii – po telefonicznym ustaleniu terminu.
  9. Szczęść Boże!