1. Dziękujemy Wam za wspieranie na różne sposoby naszej egzystencji i działalności. Można doświadczyć i zobaczyć jej efekty. Zachęcamy do zobaczenia korytarza przy zakrystii, którego remont został już niemal całkowicie dokończony.
 2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe rozpocznie się o godzinie 17.00.
 3. Dzisiaj także zapraszamy na kiermasz gdzie szczególnej uwadze polecamy różańce
  z wizerunkiem Matki Bożej Dzikowskiej.
 4. We wtorek 22.11 podczas mszy św. o godzinie 18.00 będziemy modlić się w intencji naszego brata Janusza Marii, z racji jego imienin. Zapraszamy.
 5. W piątek 25.11 Grupa Charytatywna wydawać będzie paczki żywnościowe
  w godzinach od 16.00 do 17.00.
 6. Przed nami ostatni tydzień roku liturgicznego. W niedzielę 27.11 rozpoczniemy Adwent.
 7. Jeszcze w tym tygodniu można składać „wypominki”. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Prosimy, aby karty z imionami zmarłych składać
  w przeznaczonej na to skarbonie lub w zakrystii.
 8. Zachęcamy do włączenia się w działalność różnych grup działających przy naszym klasztorze, a zwłaszcza do zaangażowania się w Liturgiczną Służbę Ołtarza – jako ministranci, lektorzy lub Nadzwyczajni Szafarze Komunii Św. oraz w grupy katechetyczne, pozwalające lepiej poznać treści wiary.
 9. W piątek 18.11 odszedł do Pana tato naszego Ojca Przeora ŚP. Stefan Wielgosz.
  W imieniu o. Karola dziękujemy Wam za wszelkie słowa i gesty wsparcia. Pogrzeb ŚP. Stefana odbędzie się w czwartek 24.11 w Bytomiu-Szombierkach w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 11.00. Z naszej parafii wyruszy autokar na uroczystości pogrzebowe. Chętni przedstawiciele naszej parafii i sanktuarium mogą zapisać się na wyjazd zakrystii. (przejazd bezpłatny).
 10. Z racji na uroczystości pogrzebowe w czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 11. Szczęść Boże!