1. Gratulujemy wszystkim, którzy w lutym obchodzą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Wasza wierność jest umocnieniem dla nas wszystkich!

2. Dziękujemy za hojność wobec potrzebujących naszej parafii. Dzięki wam w ostatni piątek mogliśmy rozdać ponad 140 paczek żywnościowych. W ostatnim tygodniu do puszki św. Antoniego złożono 1 709 zł i 250 eu. Dziękujemy!

3. We wtorek rozpoczną się rekolekcje dla młodzieży i dzieci naszej parafii. Wygłosi je ks. dr Mateusz Dudkiewicz, teolog, pedagog, rolkarz i hokeista, szef fundacji „Luce” z Bielska Białej. Serdecznie zapraszamy!

4. We środę o godzinie 17.30 rozpocznie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. We czwartek odwiedzimy chorych naszej parafii. Tego dnia wieczorna adoracja rozpocznie się o godzinie 16.45 i będzie animowana przez Wspólnotę Krwi Chrystusa.

6. W piątek po mszy św. o g. 8.00 odprawimy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, o g. 15.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W Drogę Krzyżową wyruszymy także o 17.00. Wieczorem spowiadać będziemy od g. 17.00. Z racji pierwszego piątku zachęcamy do przystąpienia do Stołu Pańskiego oraz do sakramentu pojednania.

7. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszo-sobotnie, które rozpocznie się o godzinie 11.00.

8. W najbliższą sobotę o godzinie 9.00 rozpocznie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.

9. W najbliższą niedzielę nabożeństwo różańcowe wraz ze zmianą tajemnic Żywego Różańca rozpocznie się o g. 16.15. Natomiast o g. 17.00 rozpoczną się Gorzkie Żale.

10. W najbliższą niedziele rozpoczną się rekolekcje dla dorosłych, które będą prowadzone przez ks. dr. Przemysława Sawę, teologa, Misjonarza Miłosierdzia. Rekolekcje te będą odnowieniem i pogłębieniem zeszłorocznych, jubileuszowych Misji w naszej parafii. Ich plan można znaleźć na plakatach oraz w mediach społecznościowych klasztoru. Zapraszamy!

11. Plan stacyjnych nabożeństw Drogi Krzyżowej w naszym mieście można znaleźć na plakatach.

12. Siostry Służki zapraszają młode kobiety na rekolekcje pt. „Daj mi wody żywej”, które odbędą się w Sandomierzu od 10 do 12 marca br. Więcej informacji w mediach społecznościowych sióstr.

13. Szczęść Boże!