1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas modlitwami w czasie oczekiwania na nowego przeora naszego klasztoru. Ponieważ wybrany przez nas kandydat nie otrzymał aprobaty Ojca Prowincjała w najbliższym czasie przystąpimy do ponownego wyboru. Trwajmy razem w oczekiwaniu, modlitwie i pokoju serca zawierzając się Matce Bożej Dzikowskiej i św. Dominikowi.

2. Dziś po Mszy Św. o godz. 12.30 Rycerze Kolumba zapraszają mężczyzn na spotkanie informacyjne dotyczące ich organizacji. Spotkanie w sali III Zakonu.

3. Także dzisiaj w Tarnobrzeskim Domu Kultury o godz. 18.00 odbędzie się widowisko filmowo-muzyczne dedykowane pamięci Hieronima Dekutowskiego „Zapory” jego żołnierzy oraz niedawno zmarłej siostrzenicy bohatera pani Krystynie Frąszczak. Serdecznie zapraszamy. Wstęp za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które pobrać można w portierni Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

4. W środę spotkanie grupy biblijnej o godz. 19:05 w domu duszpasterskim. Na najbliższym spotkaniu rozpoczniemy lekturę Ewangelii wg św. Mateusza. Serdecznie zapraszamy do wspólnego rozważania i dzielenia się słowem.

5. W czwartek i piątek (28 i 29.09) nasza wspólnota przeżywać będzie wizytację Generała naszego Zakonu br. Gerarda Francisco Timonera III oraz jego asystenta
br. Jamsheda Alberta Gilla. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z naszymi gośćmi podczas Mszy Św. w czwartek o godz. 18.00 i piątek o godz. 7.00.

6 W piątek (29.09) obchodzić będziemy święto Świętych Archaniołów Gabriela, Rafała i Michała. W tym dniu swoje imieniny obchodzić będzie o. Michał.

7. Także w piątek Grupa Charytatywna rozdawać będzie paczki najbardziej potrzebującym naszym parafianom. Paczki, które ufundowane są z puszki św. Antoniego wydawane będą w godzinach od 15.00 do 16.00.

8. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII i VIII zapraszamy na spotkanie w sobotę (30.09) o godz. 9.00 w kościele Męki Pańskiej (tzw. Małym Kościele).

9. Społeczność Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, wykładowców, studentów, pracowników i wszystkich związanych z Uczelnią zapraszamy na Mszę Św. inaugurującą nowy rok akademicki w niedzielę (1.10) o godz. 9.30.