• Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę.
  • Taca zebrana w ich trakcie będzie przeznaczona na działalność misyjną naszego zakonu. Do tego dnia w zakrystii można odbierać kadzidło i kredę.
  • 6 stycznia ulicami naszego miasta przejdzie IX Orszak Trzech Króli. Z parafii naszego miasta wyjdą grupy wiernych (z naszego kościoła po mszy św. o godzinie 11.), aby ok. godziny 12.00 na Rynku odmówić modlitwę Anioł Pański i wspólnie kolędować. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie
  • Na uczestników Orszaku czekać będą od godz. 10.00 do 13.00 na tarnobrzeskim Rynku szczodraki przygotowane przez Stowarzyszenie Dolina Smaku. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony dla dwóch niepełnosprawnych rodzeństw z Tarnobrzega: Piotra i Karola Rzepeckich oraz Milenki i Jakuba Nowickich.