1. Dziękujemy Wam za waszą modlitwę i życzliwość. Dziękujemy także za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które będą przeznaczone – jako że jest dzisiaj druga niedziela maja – na remonty kościoła i klasztoru.

2. Dzisiaj o godzinie 16.00 odbędzie się msza św. w języku ukraińskim, a o godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem majowym. Zapraszamy!

3. W tym tygodniu będziemy modlić się szczególnie gorąco o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, a zatem także o nawrócenie duchownych. Do modlitwy w tych intencjach zapraszamy zwłaszcza podczas mszy św. wieczornej we wtorek.

4. W poniedziałek o godzinie 19.00 rozpocznie się pierwsza i podstawowa próba przed przyjęciem przez dzieci naszej parafii I Komunii Św. (co nastąpi w najbliższą niedzielę podczas mszy św. o godzinie 11.00). Kolejne próby będą miały miejsce w czwartek i piątek. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich bliskich odbędzie się w sobotę o godzinie 11.00.

5. W piątek o godzinie 17.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie połączone z uroczystą procesją.

6. Zachęcamy do korzystania z biblioteki parafialnej.

7. W ostatnim tygodniu do skarbony św. Antoniego złożono 1738 zł. Bóg zapłać!

8. W najbliższą niedzielę rozpoczną się misje, które mają przygotować naszą parafialną wspólnotę na obchody jubileuszu stulecia naszej parafii – aby radość nasza była pełna! Ich plan jest udostępniony na plakatach oraz poprzez media społecznościowe klasztoru. Gorąco zachęcamy do udziału w tej modlitwie.

A. Proszę wysłuchajcie zaproszenia księdza Przemysława, który do nas przyjedzie: [proszę przeczytać list ks. Przemysława]
B. Odmówmy modlitwę o otwarcie się na nawrócenie, do którego poprzez misje wzywa nas Jezus Chrystus: [proszę odmówić modlitwę ks. Przemysława].